بهترین و قشنگ ترین مطالب روز ایران اینجاست
راهنمای خرید اینترنتی عینک آفتابی
یک شنبه 30 تير 1398 ساعت 12:14 | بازدید : 583 | نویسنده : علی | ( نظرات )

سلامت چشم و مراقبت از آن موضوع مهمی است. امروز برایتان در درجه از این موضوع گفته‌ایم که یک عینک آفتابی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ عینک آفتابی فقط برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب نیست، بلکه دلایل بسیار خوبی برای استفاده از آن وجود دارد. اول از همه با استفاده از عینک آفتابی می‌توانید جلوی ایجاد چروک‌های ریز گوشه‌های چشم‌تان را بگیرید. بیشتر این چروک‌ها به‌دلیل قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید ایجاد می‌شوند. همچنین چشم‌تان از نور ماوراء‌بنفش خورشید، محفوظ باقی می‌ماند.

بنابراین وقتی در فضای بیرون از خانه، چه در پارک، ساحل دریا یا حتی خیابان قرار می‌گیرید، حتما از عینک آفتابی مناسبی استفاده کنید. فراموش نکنید حتی در روزهای ابری هم باید عینک آفتابی با رنگی مناسب استفاده کنید. عینک‌های‌ آفتابی خوب باید ویژگی‌هایی داشته باشد که در ادامه به آنها اشاره شده است. البته باید حواستان باشد به جای عینک آفتابی اصل، عینک تقلبی نخرید!

 حفاظت چشمان در برابر اشعه ماوراء‌بنفش (UV)

نورخورشید حاوی تشعشعات ماوراء‌بنفش است که نمی‌توانید آنها را ببینید یا احساس کنید. مقدار کم این اشعه، در بدن تولید ویتامین D می‌کند. اما مقدار زیاد آن نه‌تنها بدن را دچار آفتاب‌سوختگی و سرطان پوست می‌کند، بلکه به چشم‌ها هم صدمه می‌زند. هنگام انتخاب عینک آفتابی مناسب باید بدانید مدلی که پسندیده‌اید چقدر می‌تواند جلوی تشعشعات ماوراء‌بنفش را بگیرد.

البته چند نوع اشعه ماوراء‌بنفش A، B و C داریم که نوع آخر آن توسط لایه ازن و جو زمین کاملا جذب می‌شود. ما باید پوست و چشم‌های خود را از دو نوع اول محفوظ نگهداریم. به ویژه اشعه ماوراء‌بنفش نوع A که هیچ بخشی از آن توسط لایه ازن و جو زمین، جذب نمی‌شود. هنگام انتخاب عینک آفتابی، بهتر است، عینکی انتخاب کنید که جلوی عبور اشعه ماوراء‌بنفش را ۱۰۰درصد یا  حداقل UVB را ۹۹ و UVA را ۹۵ درصد بگیرد.

اشعه ماوراء‌بنفش می‌تواند موجب بیماری آب مروارید شود، این اشعه همچنین به شبکیه چشم صدمه می‌زند. شبکیه، لایه‌ای نازک، پشت چشم‌هایتان است که به شما کمک می‌کند همه چیز را واضح ببینید. اشعه ماوراء‌بنفش حتی می‌تواند موجب رشد بافت‌هایی روی مردمک چشم‌تان شود. این اشعه موجب سرطان پوست هم می‌شود. همچنین سبب می‌شود بافت‌های اطراف چشم ضخیم شده و باعث ناراحتی در چشم‌ها می‌شود.

چه اندازه‌ای از عینک آفتابی برای من متناسب است؟

اندازه‌ای از عینک آفتابی

عینکی که از نظر اندازه، مناسب چشم‌هایتان نباشد، نه تنها از چشم‌ها، بلکه از پوست اطراف آن هم نمی‌تواند مراقبت کند. عینکی انتخاب کنید که بزرگ باشد و چشم و پوست اطراف آن را کاملا بپوشاند. عینک نباید با مژه چشم تماس پیدا کند. عینک باید کاملا روی پل بینی بنشیند و لبه بالایی آن روی ابروهایتان قرار گیرد.

عینک نباید به یک سمت متمایل شود. این وضعیت جلوی دید واضح شما را می‌گیرد. همچنین عینک‌هایی که اطراف چشم‌تان را نمی‌پوشاند، نمی‌توانند به خوبی جلوی اشعه ماوراء‌بنفش را بگیرند. در ضمن آنها نمی‌توانند از چشم‌ها در برابر گردوغبار و آلرژی‌زاها که چشم را آزار می‌دهند هم محافظت کنند.

لنز پلاریزه چیست؟

لنزهای پولاریزه، حاوی فیلتر چندلایه‌ای هستند که به نور اجازه می‌دهد فقط در جهت عمودی از لنزها عبور کند. در واقع با استفاده از این نوع لنز می‌توانید مانع عبور نورهای زننده شوید. این نوع نورها معمولا از سطح آب یا برف، منعکس می‌شوند و به چشم‌ها برخورد می‌کنند و با عینک‌های پولاریزه می‌توان جلوی آن را گرفت. البته به خاطر داشته باشید که این نوع عینک نمی‌تواند از چشم در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت کند.

از این نوع عینک فقط زمانی استفاده کنید که اطراف‌تان پر از نورهای شدید است. مانند  یک روز آفتابی که کنار دریا یا در فضایی پر از برف هستید یا وقتی که مدتی طولانی به رانندگی می‌پردازید و تابش شدید نور، چشم‌هایتان را خسته می‌کند. این نوع لنز جلوی خستگی چشم را می‌گیرد و دید واضحی در اختیارتان قرار می‌دهد. البته وقتی از این عینک استفاده می‌کنید، نمی‌توانید صفحات کامپیوتر،تلفن‌های هوشمند یا داشبورد ماشین را به خوبی ببینید.

تیرگی عینک باید به چه صورت باشد؟

تیرگی عینک

صرفا تیره بودن عینک به معنای این نیست که می‌تواند جلوی اشعه‌های ماوراء‌بنفش را بگیرد. در واقع هنگام خرید عینک، باید ویژگی‌های آن را مطالعه کنید. عینک باید خاصیت محافظت از چشم در برابر اشعه ماوراء‌بنفش را داشته باشد. در غیراینصورت، فقط یک عینک معمولی است که رنگ شیشه‌اش، تیره است.

درضمن، وقتی در محیطی تاریک قرار می‌گیرید، مردمک چشم‌هایتان بیشتر باز شده و اجازه عبور نور بیشتری را می‌دهد تا اطراف را بهتر ببینید. بنابراین وقتی از عینک‌های تیره معمولی استفاده می‌کنید، مردمک‌های چشمان‌تان بیشتر باز شده و نور بیشتری به چشم وارد می‌شود. به همین دلیل اگر عینک‌تان ویژگی مراقبتی در برابر اشعه ماوراء‌بنفش نداشته باشد، اشعه بیشتری وارد چشم‌تان شده و به آن صدمه بیشتری وارد می‌کند. 

چه رنگ عینک آفتابی برای من مناسب است؟

هنگام انتخاب رنگ عینک هم هوشمندانه عمل کنید. برخی از رنگ‌ها، کنتراست را افزایش می‌دهند که امتیاز خوبی است. اما این ویژگی موقع رانندگی خوب نیست؛ زیرا باعث می‌شود رنگ‌های اطراف مانند چراغ راهنمایی و رانندگی، را به خوبی تشخیص ندهید. منظور از کنتراست، تفاوت درخشندگی رنگ در اشیاست که باعث تمایز آنها از یکدیگر می‌شود.

لنز عینک، در واقع همان شیشه عینک، در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود و هر کس باید متناسب با نیاز خود، یکی از این رنگ‌ها را انتخاب کند.  

انواع لنز عینک آفتابی

  • لنزهای خاکستری: این رنگ بدون اینکه موجب کنتراست یا تحریف رنگ محیط شود، از شدت نور می‌کاهد.
  • لنزهای قهوه‌ای: این لنز با مسدود کردن بخشی از نور آبی، تاحدی موجب کنتراست می‌شود. بنابراین برای محیط‌های پر از برف و مکان‌هایی که نور شدید وجود دارند، مناسب است.
  • لنزهای کهربایی/ زرد: این نوع لنز به دلیل اینکه بخش زیادی از نور آبی را مسدود می‌کند، کنتراست بسیار زیادی را موجب می‌شود. این رنگ عینک برای مشاهده جسمی در آسمان خوب است. یا مناسب ورزش‌های زمستانی در برف است. اما برای رانندگی هرگز گزینه‌ خوبی نیست.
  • لنزهای قرمز/نارنجی: لنزهای قرمز و نارنجی هم برای زمانی که در برف هستید، مناسب‌اند اما فقط در روزهای ابری باید از آنها استفاده کنید. این رنگ‌ها، با مسدود کردن نور آبی، موجب کنتراست می‌شوند و دید واضحی از محیط به دست می‌دهند. در ضمن نور خورشید در روزهای ابری، شدید و مستقیم نیست و به همین دلیل عینک‌های قرمز یا نارنجی،‌ عملکرد بهتری دارند. اگر از اسکی یا دوچرخه‌سواری لذت می‌برید، این رنگ مناسب‌تان است. 
  • عینک‌های آبی و سبز: این عینک‌ها می‌توانند تمام رنگ‌ها را به طور مساوی از خود عبور دهند و از شدت نورهای بسیار درخشان بکاهند همچنین دید واضحی از محیط را موجب می‌شوند. از آنجا که کنتراست بالایی دارند و تمام لبه‌های اشیاء را به خوبی نشان می‌دهند، بهترین انتخاب برای ورزشکارهاست. این رنگ‌ها مناسب تولید عینک‌های مخصوص ماهیگیری، تنیس و گلف هستند. 

هنگام انتخاب عینک مناسب، آن را در برابر نور فلوئورسنت (نوری که از لامپ‌های مهتابی و کم‌مصرف متصاعد می‌شود) بگیرید و عینک را بالا و پایین بیاورید و مطمئن شوید، اعوجاج و انحراف موج نور در آن صورت نگیرد. زیرا این وضعیت، باعث می‌شود نتوانید اطراف را واضح ببینید.

جنس لنز عینک آفتابی چه باید باشد؟

جنس لنز عینک

هنگام خرید عینک به جنس و البته مقدار انحناء آن توجه کنید. برخی از مواد سنگین‌تر از مواد دیگر هستند. انحناء زیاد عینک هم باعث اعواجاج در نور می‌شود و دید واضح را دچار اشکال می‌کند. همچنین باید از عینک‌هایی استفاده کنید که در برابر خش، مقاوم باشند. زیرا عینک خش‌دار، مناسب استفاده نیست. عینک‌هایی که از جنس NXT polyurethane هستند، در برابر خش مقاوم، سبک، انعطاف‌پذیر بوده و دید واضحی را موجب می‌شوند. اما این نوع عینک بسیار گران است.

  • لنزهای شیشه‌ای: لنزهای شیشه‌ای سنگین‌تر و گران هستند. اگر هم بشکنند، تارهای عنکبوتی روی شیشه، نقش می‌بندد.
  • لنزهای پلی‌کربنات: این نوع مواد در برابر خش مقاوم است اما وضوح کمتری نسبت به جنس NXT polyurethane یا شیشه دارد. البته از نظر قیمت، به صرفه‌تر است. هرچه مقدار مواد به کار گرفته در پوشش این نوع لنز بیشتر باشد، مقاومت آن نسبت به خش، بیشتر می‌شود.
  • لنزهای پلی‌آمید: این جنس وضوحی مانند شیشه برای عینک فراهم می‌کند و البته مانند شیشه در خطر متلاشی شدن قرار نمی‌گیرد.
  • لنزهای آکریلیک: این لنزها ارزانند اما از دوام و وضوح بسیار پایینی برخوردارند. آنها همچنین نسبت به حرارت حساس‌اند و زود شکل خود را از دست می‌دهند.
  • لنزهای پلاستیکی (رزین سخت): این لنزها سخت هستند و نسبت به شیشه‌ها، ۵۰درصد سبکترند.

انتخاب جنس لنز هر کس نسبت به بودجه، نوع فعالیت، راحتی و دید او متفاوت است. اما لنز پلی‌کربنات در برابر ضربه و خش مقاوم است و در انواع عینک‌های آفتابی با طرح‌های گوناگون به کار برده می‌شود. این لنز محبوب خریداران بسیاری است.

مراقبت از چشم‌های کودکان

هنگام خرید عینک آفتابی باید به کودکان هم توجه کنید. آنها هم مانند بزرگسالان باید در فضای بیرون از خانه، از عینک‌های آفتابی استفاده کنند. از آنجایی‌که کودکان، زمان بیشتری در فضای بیرون از خانه و زیر نور آفتاب می‌گذرانند، عینک‌هایی با توانایی ۱۰۰درصد مراقبت از اشعه‌های ماوراء‌بنفش، برای آنها مناسب است. همچنین یکی از عوارض یک عمر قرار گرفتن در معرض تشعشعات خطرناک ماوراء‌بنفش، ابتلا به آب مروارید و دیگر بیماری‌های چشمی است، بنابراین هرگز برای استفاده از عینک آفتابی مناسب، زود نیست.

برچسب‌ها: عینک ,

موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


راهنمای خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی لپ تاپ
چهار شنبه 26 تير 1398 ساعت 13:39 | بازدید : 633 | نویسنده : علی | ( نظرات )

فرقی نمیکنه که از چه لپ تاپی استفاده می‌کنید، همه ما برای محافظت و حمل نقل آسان لپ تاپ‌هامون دوست داریم از یه کیف خوب و مطمئن استفاده کنیم. وقتی صحبت از کیف لپ تاپ میشه معمولا به یاد هزینه سنگین کیف‌های برند و چرم طبیعی می افتیم. اما توی این راهنمای خرید قصد داریم نشون بدیم که انتخاب و خرید کیف لپ تاپ اونقدرها هم که به نظر میاد کار سخت و هزینه بری نیست.

پیشنهاد می‌کنم برای خرید کیف لپ تاپ خوب و متناسب با بودجه یه لیست تهیه کنید که بین 3 تا 5 ویژگی مورد نظرتون رو داشته باشه. سعی کنید موارد نوشته شده لیست شما به ترتیب اولویت‌تون باشه تا کارتون راحت تر باشه.

اگه تا اینجای کارو خونده باشین احتمال زیاد دارید به این فکر میکنید که ویژگی های کیف لپ تاپ مناسب من چیه؟

نگران نباشید ما گام به گام بررسی، انتخاب و خرید انواع کیف لپ تاپ خوب رو بهتون میگیم و توی تک تک مراحلش همراهتون هستیم.

اول از همه نوع استفاده کیف تون رو مشخص کنید مثلا اینکه قراره فقط باهاش سرکار برید یا اینکه توی محیط دانشگاه هم ازش استفاده می‌کنید یا حتی شاید بگید من معمولا بعد از برگشتن از سرکارم به باشگاه ورزشی میرم و بخاطر محدویت فضا مجبورم داخل کیف لپ تاپ وسایل و لباس‌های باشگاه رو هم قرار بدم.

دوم اینکه حواستون به جنس کیف باشه اگه نمیدونید جنس کیف لپ تاپ چقدر مهمه و چه فرقی بین جنس های مختلف هست باید بدونید که جنس کیف تعیین کننده کیفیت، طول عمر، پرستیژ، قیمت و همچنین ضدآب بودن یا نبودن اون کیف لپ تاپ هست.

سومین نکته که ممکنه دقت نکردن بهش خیلی زود شما رو از کیفتون خسته کنه، مقدار وسیله ای هست که قراره داخل کیف‌تون باشه. اگه شما هر روز مقدار زیادی وسیله رو با خودتون حمل می‌کنید بهترین نکته اینه که حواستون به نوع بندها و کیفیت بندها باشه.

ممکنه جز افرادی باشید که مجبورید هر روزه مسیر طولانی رو پیاده برید تا به سرویس یا محل کارتون برسید. اگه اینطوره پس از همین الان قید یک کیف خوشگل اما دارای بندهای ضعیف رو بزنید. کیف لپ تاپ با بند ضعیف یا غیراستاندارد به راحتی میتونن خستگی جسمانی رو از همون اول صبح به شما منتقل کنند و از طرفی بندهای غیراستاندارد در دراز مدت یکی از عامل های اصلی آسیب به ستون فقرات هست.

این سه نکته مهمترین عوامل در خرید کوله پشتی لپ تاپ پسرانه و دخترانه شما خواهند بود. شما در کنار این عوامل میتونید مواردی مثل ظاهر کیف، اندازه کیف و رنگ کیف لپ تاپ دخترانه و پسرانه را نیز مد نظر قرار دهید و در لیست خود یادداشت نمایید و خرید راحت و دلچسبی داشته باشین.

مدل و قیمت کیف لپ تاپ دستی و دوشی

بهتره همین الان بگیم که قیمت یه کیف لپ تاپ دستی یا دوشی به عوامل زیادی بستگی داره. پس قرار نیست یه کیف لپ تاپ صرفا بخاطر برند بودن یا جنس آن یا هر ویژگی دیگه، ارزان و یا گران باشه، پس میشه گفت مجموعه‌ای از ویژگی‌ها قیمت یک کیف رو مشخص میکنن.

اما اگه بخواهیم بطور خلاصه در مورد قیمت کیف‌های لپ تاپ دستی یا دوشی صحبت کنیم باید بگیم که قیمت کیف لپ تاپ به برند، جنس و کیفیت دوخت اون بستگی داره. پس اگه قراره  استفاده زیادی از کیفتون داشته باشید بهتره هزینه بیشتری پرداخت کنید و کیف باکیفیت تری تهیه کنید.

راستش رو بخواهید این روزا فرقی نمیکنه شما دختر هستید یا پسر. معمولا همه کیف‌ها، مناسب هر دو جنسیت هستن مگه اینکه رنگ خیلی خاصی داشته باشن یا از مدل و یا پارچه خاصی مثل عروسکی یا گل‌دار استفاده شده باشه.

مدل های جدید کیف لپ تاپ معمولا دارای جیب های متوع و زیادی از جمله جیب مخصوص لوازم جانبی، قسمت ضربه‌گیر، جک هدفون، سیم شارژ برای قرارگیری پاوربانک و قسمتی برای نگهداری کتاب و کاغذ هستن.

اگه محافظت از لپ تاپ شما برای شما خیلی مهمه و یا در طول روز احتمال برخورد ضربات به لپ تاپ شما وجود داره بهتره کیف لپ تاپ شما دارای سلول های هوا باشه.

قطعا از خودتون می‌پرسین سلول هوا چیه و اصلا چه کاربردی داره؟ سلول های هوا از بهترین و به صرفه ترین راه ها برای جلوگیری از ضربات به لپ تاپ شماست. البته در نظر داشته باشین که دارا بودن سلول های هوا در یک کیف لپ تاپ روی قیمت آن تاثیر مستقیم میذاره و کیف های داری سلول های هوا به طور میانگین قیمت بیشتری نسبت به کیف های بدون سلول هوا دارن.

به عنوان نکته در نظر داشته باشد که مدل کیف لپ تاپی که استفاده میکنید، به شدت روی شخصیت و اعتبار شما تاثیرگذاره پس اگه قراره در محل کار رسمی و یا ادارات از کیف تون استفاده کنین بهتره کیف لپ تاپ شیک و رسمی با رنگی تیره مثل سرمه‌ای، قهوه‌ای، مشکی و یا زرشکی انتخاب کنین.

کیف لپ تاپ پسرانه و مردانه

کیف لپ تاپ پسرانه و مردانه مدل ها و رنگ‌های مختلف و متفاوتی داره که باید متناسب با نیاز و سلیقه‌تون یه کیف لپ تاپ مردانه و مناسب انتخاب کنین، دقت داشته باشین که رنگ‌های پسرانه و مردانه فقط رنگ‌های تیره نیستن و امروزه انتخاب رنگ کیف کاملا وابسته به سلیقه و خواسته شماست.

اما اگه قراره از کیف لپ تاپ در محل کار یا اداره استفاده کنید و تیپ شما بیشتر رسمی هست بهتره که از یه رنگ تیره مثل سرمه‌ای، قهوه‌ای، مشکی، آبی نفتی و یا زرشکی استفاده کنین.

کیف لپ تاپ دخترانه و زنانه

رنگ‌های شاد ترند جذاب و دوست داشتنی کیف‌ لپ تاپ دخترانه و زنانه چند سال اخیر هستن. اگه طرفدار استایل‌های جدید و جذاب مثل استایل خیابانی هستید حتما سعی کنین از رنگ‌های شاد و جذاب استفاده کنید و مطمئن باشید که جلوه‌ی زیبا و تازه‌ای رو به پوشش شما می‌بخشه. پس حواستون باشه علاوه بر رنگ‌های رسمی که مناسب دانشگاه و اداره هستن از رنگ‌های شاد هم غافل نشید و معجزه رنگ‌های روشن رو دست کم نگیرید.

در مورد مدل‌ کیف لپ تاپ دخترانه و زنانه هم دقت داشته باشین که تنوع اینقدر زیاد هست که ممکنه شما رو در خرید سردرگم کنه، اما دو عامل مهم و تاثیرگذار برای انتخاب کیف لپ تاپ مناسب‌تون نوع کاربرد و سلیقه‌تون هست.

کیف لپ تاپ ارزان

کیف لپ تاپ ارزان با کیفیت مناسب دغدغه خیلی از خریداران و دانشجوهاست. اگه قیمت برای شما خیلی مهمه پیشنهاد می‌کنیم توی اون لیستی که ابتدای کار در موردش گفتیم، بگردید و چیزایی که لازم ندارید یا خیلی ضروری نیستن رو حذف کنین. برای مثال اگه رفت و آمد شما به دانشگاه یا محل کارتون خیلی طولانی نیست میتونید کیفی بخرید که سلول هوا نداشته باشه.

همونطور که بالا هم گفتیم جنس کیف لپ تاپ روی قیمت خیلی تاثیر داره برای اینکه هزینه کمتری کنید بهتره چرم رو کنار بذارید چون کیف چرم لپ تاپ معمولا جز کیف های گرون قیمت هست.

و به عنوان آخرین نکته این قسمت هم حواستون باشه که کیف های خارجی و برند شامل هزینه های پنهان برند و گمرک هستن که بازم برای کمتر هزینه کردن میتونید کیف های برند رو از انتخاب‌تون حذف کنین و جنس باکیفیت داخلی رو جایگزینش کنید.

اگه همین چندتا نکته ساده در مورد قیمت رو دقت کنین میتونین، خرید کیف لپ تاپ ارزان رو به راحتی تجربه کنید و سال ها از داشتنش لذت ببرید.

خرید اینترنتی کیف لپ تاپ

امروزه اهمیت و جایگاه خرید آنلاین و اینترنتی به هیچ کس پوشیده نیست. خرید آنلاین کیف لپ تاپ از فروشگاه اینترنتی معتبر میتونه مزایایی داشته باشه که به هیچ وجه توی خرید حضوری وجود نداره. بخاطر همینه که خرید آنلاین همیشه دلچسب و لذت بخش بوده و امروزه بیشتر مردم ترجیح میدن خریدهاشون رو به صورت اینترنتی انجام بدن.

وقتی شما قصد خرید اینترنتی کیف لپ تاپ رو دارید می‌تونید بدون اتلاف وقت و هزینه بین صدها کیف جستجو کنید و اطلاعات و ویژگی های هر کدوم رو بخونید و با هم دیگه مقایسه‌شون کنید. از طرفی ضمانت اصالت کالای فروشگاه اینترنتی هم باعث میشه نگرانی کیفیت و جنس محصول وجود نداشته باشه.

پس اگه به کیف لپ تاپ نیاز دارید به راحتی می‌تونید بین کیف های مختلف جستجو کنید و با مقایسه، کیف مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و لذت یه خرید آنلاین و مطمئن رو داشته باشین.

فروشگاه اینترنتی کیف لپ تاپ

فروشگاهی که برای خرید انتخاب می‌کنیم هویت محصول ما رو مشخص می‌کنه. همه ما دوست داریم از فروشگاهی خرید کنیم که مرجع باشه و امکان مقایسه بین برندها و مدل های متفاوت رو داشته باشیم.

فروشگاه اینترنتی کیف لپ تاپ میتونه خیلی از دغدغه های ما در مورد کیفیت و تضمین قیمت رو کم کنه و راهنمای خوبی توی تک‌تک مراحل خریدمون باشه.

فروشگاه اینترنتی زرینچه به عنوان مرجع کیف و کوله پشتی سعی می‌کنه امکان خرید به بهترین شکل رو برای مشتریان فراهم کنه و کاربران به راحتی بتونن از بین گستره وسیعی از محصولات کیف مورد علاقه خودشون رو به صورت اینترنتی و در کمترین زمان ممکن سفارش بدن:

www.zarinche.com


موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


راهنمای انتخاب و خرید کلاه مردانه
سه شنبه 25 تير 1398 ساعت 12:26 | بازدید : 577 | نویسنده : علی | ( نظرات )

یکی از برترین اکسسوری‌ها که می‌تواند ظاهر یک نوجوان را مردی بالغ جلوه بدهد، کلاه است. ولی کلاه مردانه مثل ساعت که به دست بسته می‌شود و  در بین لباس‌های مختلف به چشم نمی‌آید نیست. وقتی شما یک کلاه مردانه بر سر می‌گذارید، خیلی‌ها آن را به عنوان اولین چیزی می‌دانند که از استایل شما می‌بینند و در نگاه اول کلاه‌های مردانه توجه زیادی جلب می‌کنند. اگه جزو مردانی هستید که تازه به فکر خریدن کلاه افتاده‌اید، با چی بپوشم همراه باشید تا نکات مهمی که هنگام خرید انواع کلاه مردانه باید در نظر داشته باشید را برای شما بازگو کنیم.

 

ست کردن انواع کلاه مردانه با لباس‌ها

کلاه را نمی‌توانید از استایل مردانه جدا کنید. بیشتر مردان خوش‌تیپ به مانند دیوید بکهام، همیشه کلکسیونی از کلاه در خانه خود دارد و در زمان‌های جورواجور آن‌ها را به سر می‌کند. او ازجمله کسانی است که هوادار کلاه مردانه است. ترکیب کردن کلاه مردانه با لباس نکات ظریفی در خود دارد که بیشتر به ساختار کلاه مربوط می‌شود.

ست کردن انواع کلاه مردانه با لباس‌ها

انواع کلاه مردانه را بشناسید

کلاه مردانه اکسسوری است که می‌تواند زیبایی استایل شما را ضرب در ۲۰ کند. کلاه مردانه ظریف، راحت و انواع گوناگونی دارد. کلاه علاوه بر جنبه زیبایی شما را از باد، باران و تابش خورشید حفظ می‌کند. علاوه بر این، اگر قسمتی از موهایتان ریخته است می‌توانید از کلاه برای پوشاندن آن استفاده کنید. کلاه علاوه بر این گاهی می‌تواند مردان چاق را لاغر و مردان کوتاه قد را بلندقدتر نشان دهد ولی هر کلاهی این ویژگی را ندارد برای مثال لبه کلاه مردان بلندقد می‌بایست پهن و لبه کلاه مردان لاغراندام، باریک باشد.

انواع کلاه مردانه را بشناسید

کلاه مردانه تریلبی

این کلاهی هست که خیلی از افراد و سلبریتی‌ها از فرانک سیناترا گرفته تا جانی دپ بر سر گذاشته‌اند و کلا این کلاه قابلیت مانور بالایی دارد، چرا که هم با شلوار جین و تیشرت ست می‌شود و هم با کت و شلوار و جلیقه. پس راحت باشید چرا که زیاد نمی‌توانید با این کلاه نگران اشتباه کردن باشید و چون ظاهر جذابی دارد، کلا استایل شما را ارتقا میدهد. یک بار این مدل کلاه را امتحان کنید تا بفهمید منظور ما چیست.

کلاه مردانه

کلاه مردانه پورک پای

این مدل کلاه اسم خیلی جالبی دارد و همینطور هم خیلی پوشیدن آن سخت است. نه اینکه روی سر جا نشود، بلکه استایل خیلی بخصوصی داره که خیلی از مردها که سال‌ها از این کلاه استفاده کرده‌اند هم به سخی می‌توانند با تیپ خود هماهنگ کنند چه برسد به امثال من و شمایی که در این راه تازه کاریم. با این تفاسیر اگر باز هم تصمیم قطعی دارید که از این مدل کلاه بخرید، چاره ای نیست، مثل اینکه عاشق این مدل کلاه شده‌اید.

فقط دقت داشته باشید که این کلاه زمستانی است و قبل پوشیدن آن زیاد نباید تلاش کنید که همه چیز با هم ست باشد چون همین است که کار پوشیدن این کلاه را سخت می‌کند. سعی کنید استایل ساده‌ای رو دنبال کنید و اجازه بدهید کلاه مدل پا خوکی شما خودش را نشان بدهد. بعبارتی اجازه بدهید کلاه استایل شما را تعیین کند نه ترکیب کلاه و لباس.

کلاه مردانه

کلاه مردانه پاناما

تا حالا اسم این مدل را نشنیده‌اید؟ توصیه ما این است که یک بار فیلم پدرخوانده را ببینید. بیشتر کلاه‌ها در این فیلم از این نوع هستند. قیمت این مدل کلاه گران است. چیزی در حدود ۳ میلیون تومان باید بابت جنس اصل و خوب این کلاه بپردازید! این یک کلاه تابستانی است و معمولا با استایل ایتالیایی‌ها منطبق است که لباس‌های راه راه مردانه می‌پوشند. کلاه پاناما معمولاً به رنگ‌های روشن و مخصوصاً سفید دیده می‌شود و لبه پهنی دارد که دور تا دور آن را می‌گیرد. کلاه پاناما در سال ۱۸۳۰ ساخته شد.

کلاه مردانه

کلاه کپ

خیلی از آقایان می‌ترسند این کلاه را بر سر بگذارند. ولی این ترس بی اساس است. یک مدل کلاه کپ جنس کشمیری و از برند خوب را خریداری کنید (چیزی حدود ۴۰۰ هزار تومان)، سپس پیراهن بافت و شلوار جین مورد علاقه خود را نیز بپوشید، مطمئن باشید استایل شیک و متفاوتی خواهید داشت. دیوید بکهام هم معمولا این کلاه را استفاده می‌کند و اکثر افرادی که گلف  بازی می‌کنند هم این کلاه مورد علاقه آن‌ها است.

کلاه مردانه

کلاه مردانه هامبورگ

کلاه‌هامبورگ را پسر عموی کلاه فدورا می‌دانند. این کلاه شباهت فراوانی به فدورا دارد ولی لبه آن سخت‌تر و دارای خمیدگی نرمی است. کلاه ‌هامبورگ را از فدورا به واسطه فرو رفتگی در وسط تاج کلاه می‌توان شناخت و تشخیص داد. ادوارد هفتم عاشق کلاه بود و زمانی که به آلمان سفر کرده بود این کلاه را به سر نهاد. کلاه‌ هامبورگ شما را همانند به بازرگانان کهن می‌کند. این کلاه در گذشته به سر بازرگان‌ها و مردان ثروتمند غربی دیده می‌شد.

کلاه مردانه هامبورگ

کلاه مردانه قایقران

جنس این کلاه از کاه گندم بود ولی این روزها پارچه‌ای شده است. این کلاه دارای لبه دورتادور، تاج مسطح و روبان در محل اتصال آن به لبه است. این کلاه به واسطه اینکه مورد علاقه قایقرانان، کشتی سواران و ملوانان بود به این اسم شهرت پیدا کرد. این در حالی بود که بعد از چند دهه آقایان در کوچه و خیابان هم با کت و شلوارها خود این کلاه را ترکیب کردند. کلاه قایقران در سال ۱۹۲۰ به اوج شهرت خودش رسید.

کلاه مردانه قایقران

کلاه مردانه خبرنگاری

نیوزبوی کلاه کارگران بود. مردانی از آمریکای شمالی و اروپا در آغاز قرن ۲۰ ام این کلاه را به سر داشتند. سال‌های ۱۹۱۰ تا ۱۹۲۰ بود که در میان مردم سطح متوسط پوشیدن این کلاه رواج پیدا کرد. این کلاه دیگر مخصوص کارگران نبود و هر کسی از کشاورز تا کشتی ران آن را به سر می‌کرد. امروز شما این کلاه را بر سر دیوید بکهام هم دیده‌اید.

کلاه مردانه نیوزبوی

کلاه مردانه برت (Beret)

این کلاه که به صورت سنتی در کشور فرانسه تولید و یکی از نمادهای این کشور به حساب می‌آید در جنگ دوم جهانی به عنوان نشانه نیروهای ارتش ویژه این کشور به کار می‌رفت ولی از سال ۱۹۶۰ میلادی در سراسر جهان محبوب شد و مورد استفاده قرار گرفت که این موضوع باعث خوشحالی و غرور فرانسویان شد. این کلاه که امروزه مردان و زنان بسیاری در رفت و آمدهای هرروزه خود از آن استفاده می‌کنند به دلیل شکل ظاهری‌اش بیشتر به کلاه کج معروف است. اگرچه این کلاه بیشتر در میان هنرمندان و دانشجویان هنر محبوبیت دارد که معروفترین هنرمندی که همیشه این کلاه را در هر شرایطی به سر داشت اولیور میسین آهنگساز معروف فرانسوی بود.

کلاه مردانه برت

کلاه مردانه بولر (Bowler)

کلاه بولر، یا کلاه دربی (Derby) برای شما آشنا است. کلاهی که بر سر چارلی چاپلین دیدید همین کلاه بود. کلاه بولر دارای لبه‌هایی بالا آمده و کوتاه به همراه تاجی کاملاً فنجانی است. نکته بسیار دلنشینی که درباره این کلاه وجود دارد این است که در انگلیس قدیم این کلاه دو معنی کاملاً متفاوت و دور از هم داشت. اگر مردی این کلاه را در شهر لندن به سر می‌گذاشت در نظر همه احتمالاً یک وکیل، بانکدار یا فعال بازار بورس بود ولی در بقیه شهرهای این کشور پیشخدمت‌ها، مستخدمین رستوران‌ها یا خانه‌های اشرافی این کلاه را بر سر می‌گذاشتند.

کلاه مردانه بولر

کلاه مردانه وسترن

کلاه وسترن را همه با گاوچران‌های آمریکایی می‌شناسند. کلاهی که تاج بلند و لبه‌هایی پهن دارد که در کناره‌ها دچار بالا آمدگی شده است. این روزها همین کلاه دوباره بر سر گاوچران‌های آمریکایی دیده می‌شود.

کلاه وسترن

کلاه مردانه تاپ

کلاه مردانه تاپ یکی دیگر از انواع کلاه مردانه قدیمی است. به نظر بچه‌ها حتی اگر بحث چشم بندی هم پیش نیاید همیشه از این کلاه یک خرگوش بیرون می‌آید. کلاهی که نخستین بار از جنس نمد با لبه‌هایی پشمی درست شد ولی به مرور زمان روش درست کردن آن تغییر کرد. ابتدا لایه‌های زیری این کلاه را با چندین لایه پارچه پنبه‌ای نرم و با چسبی قوی به هم می‌چسباندند بعد کلاه را روی شعله ملایمی از آتش می‌گیرند تا چسب و پارچه نرم و منعطف شود و صاحب آن بتواند با کلاه به راحتی در دستانش بازی کند و به آن شکل دهد.

کلاه مردانه تاپ

کلاه مردانه فلت

کلاه ایوی یا فلت یا رانندگی شناخته شده است. این کلاه همانند کلاه نیوزبوی است هر چند کمی تزئینات به آن اضافه شده است.

کلاه فلت

کلاه مردانه بیسبال

یکی دیگر از انواع کلاه مردانه کلاه بیسبال است. کلاه بیسبال را هر کسی خوب می‌شناسد. این کلاه دارای لبه‌ای پهن در جلو کلاه و تاجی، گرد به همراه بندی برای تنظیم در پشت کلاه است.

کلاه مردانه بیسبال

کلاه بانی (Beanie)

این کلاه از جنس پشمی است و برای روزهای سرد زمستانی می‌تواند شما را از سرما حفظ کند. معمولاً این کلاه را تا زیر گوش می‌کشند و کمی هم به عقب تاج کلاه را متمایل می‌کنند.

کلاه بانی

کلاه استوکمن

این کلاه در شما حس ماجراجویی را بیدار می‌کند. اصیل‌ترین بافت بکار رفته در ساخت این کلاه متعلق به گیاهی آمریکایی است که جنسی نرم و کاملاً منعطف دارد. این کلاه ناهمانند به کلاه کابویی نیست.

کلاه استوکمن

کلاه مردانه اوشانکا

بیشتر کلاه‌هایی که در بالا معرفی شد جنبه تزئینی داشتند ولی اوشانکا یکی از انواع کلاه مردانه است که در روزهای سرد هم کاملا کاربردی محسوب می‌شود. کلاه روسی که فقط و فقط برای سرمای زیر صفر ساخته شده است. این کلاه به «کلاه گوشی» هم شهرت دارد. شهرت کلاه گوشی از برای قسمت‌های کناری آن است که روی گوش را می‌پوشاند.

کلاه مردانه اوشانکا

کلاه فدورا

 

 

 

رسیدیم به آخرین کلاه مردانه یعنی فدورای کلاسیک. این کلاه راحت‌ترین کلاهی است که به عمرتان می‌پوشید، چون با هر استایلی منطبق می‌شود و چون تقریبا کل کل استایل شماست هر تیپی زده باشید همان را بهتر و تقویت می‌کند.

برچسب‌ها: کلاه ,

موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


نکات خرید کوله پشتی ورزشی و گردشگری
چهار شنبه 19 تير 1398 ساعت 11:52 | بازدید : 509 | نویسنده : علی | ( نظرات )

راهنمای خرید اینترنتی کوله پشتی و ساک و کوهنوردی و کمپینگ و استخر و پیک نیک و قهوه خوری و Tourist backpack و Sports backpack و Sports Sack را در ایران دلسی بخوانید

نکات خرید کوله پشتی ورزشی و گردشگری

 

راهنمای خرید کوله پشتی و ساک مسافرتی و گردشگری

زمانیکه نام کوله پشتی را می شنوید چه تصوری نسبت به آن بدست می آورید ؟معمولا کوله پشتی را به چه قصدی می خرید ؟آیا می خواهید بور روزمره از آنها استفاده نمایید؟
هر کدام از انواع کوله پشتی ها کاربرد های خودشان را دارند و نسبت به کاربردی که داریم آنها را تهیه می کنیم ، اساسی ترین این نوع کیف در طبیعت و در هنگام ورزش کردن می باشد .
البته شاید هم فلسفه ی ساخت این کیف ها به دلیل همین فعالیت ها بوده است .
در این مقاله قصد داریم تا 6 نوع کوله پشتی را به شما معرفی کنیم که بنابر سبک زندگی روزمره شما می تواند کاربرد داشته باشد و هیچ نگرانی وجود ندارد که می توانید آنها را در سفر ، ورزش ، پیک نیک ، باشگاه و دیگر اماکن استفاده کنید و در طی این مقاله می توانید کوله پشتی خود را پیدا کنید و در خرید خود به بهترین نحو تصمیم گیری کنید .

کوله پشتی کوهنوردی

کوله پشتی کوهنوردی

ممکن است که تاکنون در هنگام تفریح و کوهنوردی از کوله پشتی های عادی استفاده می کردید ولی این کار اشتباهی می باشد که ممکن است انجام داده باشید چرا که این کار می تواند باعث صدمه رساندن به ستون فقراتتان شود و اگر از هر کوله پشتی مخصوص هر کاری استفاده کنید ، صدمه ایی به شما وارد نخواهد شد و سالم خواهید ماند .
جای ابزارهای مختلف ضروری در آن ها تعبیه شده است ، اعم از جایگاه بطری آب ، جایگاه مخصوص باتون های کوهنوردی و پیاده روی و جایگاه مخصوص موبایل .
اگر زیاد کوهنوردی می کنید و برنامه های کوهنوردی زیادی در طی سال دارید ، این نوع کوله پشتی ها می توانند بهترین گزینه مورد نظر شما باشند و از بروز صدمه های جدی در ستون فقراتتان جلوگیری می کنند

کوله پشتی های مخصوص کمپینگ

این نوع کوله پشتی ها برای شرایط سخت کمپینگ طراحی شده اند . البته ممکن است که این نوع کوله پشتی برای کوهنوردی و مسافرتی نیز کاربرد داشته باشد و هیچ صدمه ایی هم به ستون فقرات شما وارد نخواهند کرد اما در هر حال این نوع کوله پشتی در هر شرایط غیرعادی مقاومت زیادی دارند و ویژگی اصلی این نوع کوله پشتی تنها مختص کمپینگ می باشد .
کوله پشتی
این نوع کوله پشتی ها ضد آب هستند و در طی یک طراحی ارگونومیک ، حمل آن برای افراد که شرایط خاص دارند ف آسان است (البته با مشورت پزشک) .

کوله پشتی های عادی

این نوع کوله ها را در چند منظور می توانید استفاده کنید . هر چند که ممکن است طیف مواد بکار رفته در آن ها متفاوت باشد ، اما می توانید از آنها در اماکن های مختلف استفاده کنید و هیچ مشکلی هم برای شما ایجاد نخواهند کرد .

کوله پشتی ،ساک استخر و باشگاه


این نوع کوله ها و ساک ها نسبت به سایر دیگر کوله پشتی ها و ساک ها از جای کمتری برخوردارند و بیشتر همانند یک کیسه هستند تا یک کوله یا کیف . دلیل آن هم واضح است که برای راحتی هر چه بیشتر شما می باشد.
در داخل این نوع کوله پشتی ها و ساک ها شما وسایلی مانند حوله ، کفش ورزشی ، دمپایی و گرمکن برای رفتن به استخر استفاده می کنید که نیاز به تفکیک نیست و برای این منظور دیگر در این نوع کوله پشتی ها زیپ برای وسیله دیگر تعبیه نمی کنند .
اگر شما ورزشکار هستید یا زیاد به استخر می روید این نوع کوله ها یا ساک ها برای شما مناسب است و دیگر نیازی نیست که از کوله پشتی های مخصوص دانشگاه استفاده کنید و با خرید این نوع کوله پشتی راحت می شوید و دیگر دغدغه ی جای زیاد برای کوله پشتی تان را نخواهید داشت و اگر دیرتان شده باشد بدون معطلی وسایلتان را در داخل ساک بریزید و فورا به تمرینتان برسید .

کوله پشتی پیک نیک

کوله پشتی پیک نیک


اگر اهل گشت و گذار در پارک ها هستید حتما به کوله ایی مخصوص برای گشت و گذار نیاز دارید که می تواند بسیار کار آمد باشد و در این امر به شما کمک زیادی کند . این نوع کوله پشتی ها در اندازه های یکنفره ، دو نفره ، چهارنفره و بیشتر موجود هستند که می توانید از آنها استفاده کنید . در این نوع کوله پشتی ها می توانید کارد و چنگال ، بشقاب ،فلفل پاش ، لیوان ، دستمال پارچه ایی ، تخته چوبی ، نمکدان و حتی پتوی مسافرتی را داخل آن جای دهید .

کوله پشتی های مخصوص قهوه خوری

اگر فکر می کنید این نوع کوله پشتی ها کاربردی ندارند ، سخت در اشتباه هستید . این نوع کوله پشتی ها می توانند بهترین گزینه برای افرادی که زیاد با همسرشان به گشت و گذار می روند باشد و دیگر نیازی نیست که آنها از کوله پشتی های مخصوص دانشجویان و دیگر انواع آن استفاده کنند و این مورد هم لازم به ذکر است که بگوییم این کوله بهترین گزینه ممکن برای پیک نیک می باشد و میتوانید تمام وسایل خود را داخل آن جای دهید .
برچسب‌ها: کوله پشتی ورزشی ,

موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


چرا خرید اینترنتی کوله پشتی دخترانه و زنانه ارزان؟
چهار شنبه 5 تير 1398 ساعت 9:49 | بازدید : 563 | نویسنده : علی | ( نظرات )

کوله پشتی زنانه و دخترانه

کوله زنانه یکی از انتخاب‌های دختران و همه‌ی خانم‌هایی است که به دنبال یک کوله پشتی برای نگهداری وسایل خود از جمله لوازم آرایشی و دیگر ملزومات همراه مانند شارژر و دیگر وسایل الکترونیکی هستند. اگر شما در انتخاب نوع کوله پشتی‌تان مطمئن نشده‌اید و نمی‌توانید در بین تعداد زیادی محصول، کوله پشتی مناسب خودتان را انتخاب کنید در ادامه این مطلب کمک‌تان می‌کنیم تا بتوانید در سریع‌ترین حالت ممکن کوله دخترانه مورد نظرتان را مشاهده، بررسی و انتخاب نمایید.

امروزه انواع کوله پشتی‌های دخترانه و زنانه به یکی از ترندهای پوشیدنی تبدیل شده‌اند و شما می‌توانید با توجه به نیازها و  معیارهایی که  برای خرید دارید بهترین و مناسب‌ترین کوله پشتی را برای خود یا برای هدیه به دیگران انتخاب کنید.

کیف مدرسه مناسب

مدل و قیمت کوله پشتی دخترانه و زنانه

کوله پشتی‌های دخترانه و زنانه مدل ‌ها و قیمت‌های بسیار مختلفی دارند که باید متناسب با نیاز و بودجه مد نظرتان، مناسب‌ترین کوله پشتی را انتخاب کنید. اگر شما کوله پشتی مورد نظرتان را صرفا برای حمل وسایل ضروری‌تان از جمله شارژر تلفن هوشمند، لوازم‌آرایشی‌تان و بطور کلی وسایل روزمره می‌خواهید بهتر است یکی از کوله‌های سبک و راحت را انتخاب کنید زیرا بسیاری از کوله‌ پشتی‌هایی که خانم‌ها برای حمل وسایل روزمره‌شان انتخاب می‌کنند سنگین است و در دراز مدت باعث می‌شود که کمر شما دچار آسیب‌های جدی بشود.

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب کوله پشتی زنانه و دخترانه شیک اهمیت دارد بندهای آن است، در نگاه اول دقت داشته باشید که مدل کوله پشتی شما تک بندی است یا دوبندی. اگر قرار است هر روز وسایل زیادی داخل کوله پشتی خود بگذارید و با کوله پشتی‌تان مسافت زیادی را طی نمیایید بهتر است کوله پشتی دو بندی را انتخاب کنید تا فشار کمتری به ستون فقرات شما وارد شود. ضمنا این نکته را نیز در نظر بگیرید اگر جثه‌ی کوچکی دارید و می‌خواهید هر روز مقدار زیادی وسیله را با خود حمل کنید بهتر است کوله پشتی خود را تا حد ممکن سبک انتخاب کنید.

اگر در اینترنت عکس کوله پشتی دخترانه و زنانه را جستجو کنید کوله پشتی‌های متفاوتی از کوله پشتی‌های آکسفوردی تا کوله پشتی‌های مجلسی را می‌توانید مشاهده کنید. قیمت کوله پشتی دخترانه یکی از معیارهای انتخاب خریداران برای کوله پشتی است اگر شما یک خانم هستید که یک کوله پشتی با قیمت مناسب و کارایی خوب را می‌خواهید انتخاب کنید باید به سراغ برندهایی بروید که قیمت خوب را در کنار کارایی مناسب ارايه می‌دهند که از این نمونه برندها می‌توان به برندهای خاطره، جان‌اسپرت، فروارد و کاترپیلار اشاره کرد. همچنین از مدل‌های  کوله پشتی دخترانه جدید می‌توان به مدل‌های آکسفوردی، دانشجویی، اسپرت اشاره کرد که بسیار پرطرف‌دار و مد روز هستند.

کوله پشتی زنانه و دخترانه ارزان

کوله پشتی‌های زنانه و دخترانه قیمت‌های بسیار متقاوتی دارند که معمولا با هر بودجه‌ای می‌توان یک کوله پشتی زنانه و دخترانه مناسب انتخاب کرد. اگر شما قصد خرید و انتخاب کوله زنانه ارزان را دارید بهتر است در کنار قیمت مناسب به جنس  کوله پشتی، تعداد جیب کوله پشتی و کاربردی که از آن‌ها انتظار دارید توجه کنید برای مثال استفاده از یک کوله پشتی لپ‌تاپ برای استفاده روزانه یک خانمی که لپ‌تاپ استفاده نمی‌کند مناسب نیست زیرا معمولا کوله پشتی‌های لپ‌تاپ وزن بیشتری نسبت به نمونه‌های دیگر دارند و مناسب حمل و نقل وسایل روزانه خانم‌ها نیستند.

برای خرید کوله پشتی زنانه ارزان آ‌نلاین بهتر است به سراغ فروشگاه‌های اینترنتی معتبر بروید و همچنین در هنگام خریدتان به نیازها و معیارهایتان برای خرید یک کوله پشتی دقت کنید. توجه داشته باشید که کوله پشتی های ارزان قیمت در فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین لزوما به معنای کیفیت پایین‌تر این محصولات نبوده و در بسیاری موارد کیفیت کوله پشتی‌های برند در مقایسه با نمونه‌های ملی تغییر زیادی ندارند و عمده‌ی علت اختلاف قیمت‌شان هزینه‌های پنهان برند و گمرک کشور می‌باشد پس اگر خواهان انتخاب و خرید یک کوله پشتی با کیفیت و ارزان قیمت هستید بهتر است کوله پشتی خود را از برندهای گران قیمت انتخاب نکنید تا از هزینه‌ای که می‌کنید نهایت استفاده را کرده باشید.

خرید اينترنتی کوله پشتی دخترانه و زنانه

امروزه خریدهای آنلاین در زندگی اکثر ما کاربرد زیادی پیدا کرده‌اند و معمولا ترجیح می‌دهیم برای خریدهای‌مان فروشگاه‌های اینترنتی معتبر را انتخاب کنیم تا در وقت و هزینه‌ی خود تا حد ممکن صرفه جویی کرده باشیم. خرید اینترتی کوله پشتی دخترانه و زنانه یکی از راه‌هایی است که می‌توانید کوله پشتی خود را به‌صورت آنلاین و از طریق خرید اینترنتی تهیه کنید. اگر شما طرف‌دار هر برند و مدل خاصی از کوله پشتی ها هستید می‌توانید با یک جستجوی ساده مدل مورد نظر خود را مشاهده، بررسی و انتخاب نمایید.

اگر دوست دارید کوله پشتی شما علاوه بر استاندارد بودن، جنس خوب و ماندگاری نیز داشته باشد بهتر است به سراغ نمونه‌های گران قیمت‌تر بروید چراکه از لحاظ ماندگاری، بادوام‌تر هستند.در ضمن در انتخاب و  خرید آنلاین کوله پشتی مورد نظرتان دقت داشته باشید که بندهای قابل تنظیم داشته باشد چراکه قابل تنظیم بودن بندهای کوله پشتی باعث می‌شود شما بتوانید بر اساس جثه‌ و  میزان سنگینی بار، بندهای کوله پشتی را تنظیم نمایید و این کار باعث می‌شود که کوله پشتی بر ستون فقرات شما به طرز صحیحی بنشیند و ستون فقرات کمتر آسیب ببیند البته دقت داشته باشید که درصورت استفاده مداوم از کوله پشتی دخترانه و زنانه و طی مسافت‌های زیاد بهتر است کمی استراحت داشته باشید.

یکی دیگر  از موضوعاتی که باعث می‌شود خانم‌ها در استفاده از کوله پشتی احساس ناراحتی کنند  زمانی رخ می‌دهد که شما از کوله پشتی‌تان برای رفت و آمد در محل کارتان استفاده کنید و هر روز مجبور باشید وسایل زیاد و سنگینی از جمله لپ‌تاپ را با خود حمل کنید در اینصورت به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کوله‌هایی استفاده کنید که دارای بند کمر هستند. این کوله‌ها با داشتن بندی  که به دور کمر بسته می‌شود می‌توانند مقدار زیادی از احساس ناراحتی وزن سنگین کوله را از شما برداشته و فشار کمتری به ستون فقرات شما وارد کنند.

فروشگاه اینترنتی کوله پشتی دخترانه و زنانه

زمانی که تصمیم به خرید آنلاین (خرید اینترنتی) می‌کنید یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین موضوعات بر خریدتان فروشگاه کوله پشتی زنانه و دخترانه است که بهتر است سراغ فروشگاهی روید که معتبر است. یکی از مواردی که فروشگاه‌های اینترنتی کوله پشتی را از هم دیگر متمایز می‌کند تنوع محصول در کنار بررسی کامل آن محصول است که بهتر است به کمک این دو نکته یک خرید خوب و آنلاین را داشته باشید و بدون تلف کردن زمان‌تان پشت ترافیک‌های سنگین ، در سریع‌ترین زمان ممکن محصول خود تحویل بگیرید.

در فروشگاه اینترنتی زرینچه شما می‌توانید طیف گسترده‌ای از کوله پشتی‌های مختلف را بررسی و مقایسه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن آن‌را تحویل بگیرید.

 


موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


کوله پشتی که با اثرانگشت باز می شود
سه شنبه 4 تير 1398 ساعت 11:17 | بازدید : 564 | نویسنده : علی | ( نظرات )
اصولاً حفظ امنیت کوله پشتی‌ها امری دشوار است. استفاده از کلید برای قفل کردن کیف مشکلات مختص به خود را دارد. مثلاً ممکن است کلید گم شود و یا به همراه داشتن آن توسط صاحب کیف فراموش شود.
 
در این راستا یک شرکت ایتالیایی به نام "Agazzi Designs" رویکردی متفاوت در این باره ارائه داده و یک کوله پشتی تولید کرده که اسکنر اثر انگشت دارد تا نتوان از این کیف دزدی کرد.
 
کوله پشتی ساخت این شرکت اولین کیفی است که این قابلیت را دارد و تنها اگر اثر انگشت صحیح به صفحه اسکنر وارد شود امکان باز شدن آن وجود دارد.
 
این کوله پشتی ضد آب بوده و ظرفیت ۲۳ لیتری دارد. در داخل کوله یک محفظه لپ‌تاپ و ۱۵ جیب مختلف وجود دارد.
 
 
بندهای کوله پشتی نیز به راحتی قابل تنظیم هستند که باعث می‌شوند استفاده از آن راحت باشد.
 
قفل اثر انگشت کیف با "یواس‌بی"(USB) شارژ می‌شود و به این ترتیب به کیف ویژگی مانند گوشی‌های هوشمند امروزی می‌دهد.
 
یک کابل استیل جمع شدنی نیز در کیف وجود دارد که سبب می‌شود بخش‌های مختلف کوله قفل شوند و امنیت وسایل داخل کیف حفظ شود.
 
یک پاور بانک در داخل کوله وجود دارد که صاحب کیف می‌تواند حین راه رفتن با کیف، گوشی خود را هم شارژ کند.
علاوه بر این، پاور بانک داخل کیف را روشن هم می‌کند. بنابراین استفاده از کیف به هنگام تاریکی نیز راحت می‌شود و کاربر می‌تواند به راحتی درون کیف خود را ببیند.
اگر برنامه‌ریزی‌ها درست پیش رود، فروش کیف از ماه اکتبر آغاز خواهد شد و کوله پشتی با قیمت ۲۵۰ دلار فروخته خواهد شد./ایسنا

موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


نکات خرید اینترنتی کوله پشتی پسرانه و مردانه
دو شنبه 3 تير 1398 ساعت 10:43 | بازدید : 726 | نویسنده : علی | ( نظرات )

کوله پشتی مردانه و پسرانه

کوله پشتی مردانه امروزه یکی از ملزومات مهم آقایان در رفت و آمد‌های روزانه است. با وجود همراه بودن وسایل ریز و درشت زیادی که هر روزه با خود حمل می‌کنیم بهتره از یک کوله پشتی پسرانه‌ای استفاده کنیم که استاندارد باشه و در طول دراز مدت آسیبی به بدن ما وارد نکنه و همچنین بتونیم از کیفیت مناسب اون هم مطمئن بشیم.

در گذشته استفاده از کوله پشتی‌ها کمتر بود اما کم‌کم با پررنگ‌تر شدن نقش وسایل الکترونیکی و شارژرها و دیگر ملزومات همراه، استفاده از کوله پشتی ارزان بسیار رایج و پرکاربرد شد. اگه می‌خواهید هر روز تعداد زیادی از  وسایل رو با خودتون به محل کارتون ببرید بهتره که تو فکر تهیه یک کوله پشتی خوب باشید.

کوله‌های پسرانه مدل‌ها و قیمت‌های بسیار متفاوتی دارن که شما می‌تونید متناسب با نیاز و کاربردتون یک کوله پشتی مناسب رو تهیه کنید. شما می‌تونید انواع کوله پشتی پسرانه و مردانه رو در سایت زرینچه ببینید و متناسب با نیازتون کوله پشتی خود تون رو سفارش بدید.

مدل و قیمت کوله پشتی پسرانه و مردانه

کوله پشتی‌های پسرانه و مردانه جدید مدل های بسیار زیاد و متنوعی دارن که ممکنه در ابتدا شما رو کمی سردرگم کنن اما اگه بدونید دقیقا نیاز و کاربردی که از کوله انتظار دارید چیه، به راحتی می‌تونید مناسب‌ترین محصول رو برای خودتون انتخاب کنید.

یکی از دغدغه‌های افراد برای انتخاب یه کوله پشتی قیمت اونه که توصیه می‌کنیم برای اینکه ارزنده‌ترین کوله پشتی رو برای خودتون انتخاب کنید اول بودجه‌تون را مشخص کنید و بعدش با توجه به ملاک‌هاتون مناسب‌ترین کوله پشتی رو انتخاب کنید. اگه شما می‌خواهید از کوله پشتی هر روز استفاده کنید و وسایل زیادی رو همراه خودتون حمل کنید بهتره کوله پشتی‌ای انتخاب کنید که سبک و استاندارد باشه. استاندارد بودن در کوله پشتی یعنی اینکه که شما بعد از استفاده طولانی مدت از کوله پشتی احساس خستگی و کمر درد نداشته باشید.

اگه کوله پشتی که انتخاب می‌کنید به خودی خودش سنگین باشه و بندهای قابل تنظیم نداشته باشه، باعث میشه کوله پشتی به خوبی روی ستون فقرات شما نشینه و در طول زمان ستون فقرات شما دچار آسیب بشه. پس در انتخاب کوله پشتی‌تون حتما دقت داشته باشید که بندهاش قابلیت تنظیم داشته باشه و اگه در طول روز کوله پشتی زیاد روی دوشتون هست و سنگین هم هست بهتره بندهای کوله پشتی‌تون عرض زیادی داشته باشه چون عرض کم بندهای کوله پشتی هم یکی از مشکلات دیگه‌‌ایه که می‌تونه شما رو ترغیب کنه تا زودتر کوله پشتی‌تون رو عوضش کنید.

کوله پشتی پسرانه و مردانه شیک امروزه به یکی از ترندهای پوشیدنی و اکسسوری تبدیل شدن که اگه عکس کوله پشتی پسرانه و مردانه رو هم توی اینترنت سرچ کنید خیلی راحت می‌تونید تنوع زیادی از این کیف ها رو ببینید که همونطور که بالا هم اشاره کردیم بهتره قبل از اینکه تصمیم به خرید بگیرید نیازها و بودجه مورد نظرتونو در نظر بگیرین تا بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید.

کوله پشتی مردانه و پسرانه ارزان

کوله پشتی‌ها بطور کلی قیمت‌های خیلی متفاوتی دارن که اگه میخواهید یه کوله پشتی مردانه ارزان رو انتخاب کنید بهتره به نکاتی که اینجا مطرح می‌کنیم دقت کنید.

اول از همه باید حواستون باشه که توی بازه‌ی قیمتی پایین دنبال کیف‌های برند نباشید چون معمولا برندها یک هزینه‌ی زیادی رو صرفا برای این‌که برند هستند دریافت می‌کنند و شما اگه بودجه کمی رو واسه‌ی خرید کوله پشتی کنار گذاشتید بهتره که سراغ برندهای داخلی باکیفیت برید. برندهای با کیفیت داخلی تعدادشون زیاده و شما دستتون بازه که یه کوله پشتی خوب و باکیفیت انتخاب کنید. حتما توجه داشته باشید که کوله پشتی های ارزان قیمت در فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین لزوما به معنای کیفیت پایین‌تر این محصولات نیست. پس اگه می‌خواهید انتخاب خوبی داشته باشید و دنبال خرید کوله پشتی مردانه ارزان قیمت و با کیفت هستید بهتره کوله پشتی‌تون رو از برندهای گران قیمت انتخاب نکنید تا از هزینه‌ای که می‌کنید نهایت استفاده رو کرده باشید.

خرید اینترنتی کوله پشتی پسرانه و مردانه

همه‌ی ما امروز سعی می‌کنیم خریدهامون رو بصورت اینترنتی انجام بدیم و معمولا ترجیح می‌دیم برای خریدها‌مون فروشگاه‌های اینترنتی معتبر رو انتخاب کنیم تا در وقت و هزینه‌ی خودمون تا حد ممکن صرفه جویی کرده باشیم.

خرید اینترتی کوله پشتی مردانه و پسرانه یکی از راه‌هاییه که می‌تونید کوله پشتی خودتون رو با کمترین هزینه و دردسر تهیه کنین. اگه شما طرف‌دار هر برند و مدل خاصی از کوله پشتی ها هستین می‌تونید با یک جستجوی خیلی ساده مدل مورد نظر خودتون رو ببینید، بررسی و انتخاب کنین.

توی انتخاب و خرید آنلاین کوله پشتی مورد نظرتون دقت داشته باشید که بندهای قابل تنظیم داشته باشند چون قابل تنظیم بودن بندهای کوله پشتی باعث می‌شه بتونید بر اساس جثه‌ و میزان سنگینی بار، بندهای کوله پشتی را تنظیم کنید و این کار باعث می‌شه که کوله پشتی به ستون فقرات شما به طرز صحیحی بنشینه و ستون فقرات‌تون کمتر آسیب ببینه. البته دقت کنید که درصورت استفاده مداوم از کوله پشتی پسرانه و مردانه و طی مسافت‌های زیاد بهتره کمی استراحت داشته باشید تا به کمرتون فشار زیادی وارد میشه.

یکی دیگه  از موضوعاتی که باعث می‌شه آقایان در استفاده از کوله پشتی احساس ناراحتی کنن  زمانیه که شما از کوله پشتی‌تون برای رفت و آمد در محل کارتون استفاده کنید و هر روز مجبور باشید وسایل زیاد و سنگینی مثل لپ‌تاپ رو با خودتون حمل کنید در اینصورت به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کوله‌هایی استفاده کنید که دارای بند کمر هستند. بند کمر بندی یه نوع بندیه که دور کمر بسته میشه و به نوعی کمک می‌کنه تا بتونید بار سنگین‌تری رو با فشار کمتری وارد کنید.

فروشگاه اینترنتی کوله پشتی پسرانه و مردانه

زمانی که شما تصمیم به خرید آنلاین می‌گیرید یکی از چیزایی که تو تک‌تک مراحل خرید و خدمات پس از فروش بعدش خیلی مهمه و تاثیرگذارترین موضوع بر خرید شماست، فروشگاه کوله پشتی مردانه و پسرانه است که بهتره سراغ فروشگاهی روید که معتبره. یکی از چیزایی که فروشگاه‌های اینترنتی کوله پشتی رو از هم دیگر متمایز می‌کنه تنوع محصول در کنار بررسی کامل محصول اون فروشگاهه. به کمک این نکته می‌تونید یک خرید خوب و آنلاین رو داشته باشید و بدون تلف کردن زمان‌تون پشت ترافیک‌های سنگین، در سریع‌ترین زمان ممکن محصول خودتون رو تحویل بگیرید.

در فروشگاه اینترنتی زرینچه شما می‌تونید طیف گسترده‌ای از کوله پشتی‌های مختلف را بررسی و مقایسه کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن اونو تحویل بگیرید.


موضوعات مرتبط: کیف و کوله پشتی , ,

|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0


منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری
نویسندگان
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددیگر موارد
چت باکس

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)
تبادل لینک هوشمند

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان modoposhakk و آدرس modoposhakk.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.


آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 340
:: کل نظرات : 0

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 1
:: تعداد اعضا : 3

کاربران آنلاین


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 653
:: باردید دیروز : 1556
:: بازدید هفته : 6104
:: بازدید ماه : 8739
:: بازدید سال : 39791
:: بازدید کلی : 65198